Fundacja Rise Africa Mission - kiermasz

Fundacja Rise Africa Mission - kiermasz

3 tysiące 143 złote i 72 grosze to kwota, którą zebraliśmy w czasie kiermaszu 21 marca! Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy nam pomogli. Dziękujemy za pyszne słodkości, piękne ozdoby świąteczne, własnoręcznie robione maskotki, bransoletki, fotobudkę i wszystkie inne rzeczy, które pojawiły się na naszych stoiskach. Dziękujemy także za zainteresowanie naszym pomysłem i za hojność, dzięki Wam nic się nie zmarnowało. Zebrane pieniądze przeznaczymy na pomoc dzieciom w Ugandzie, na to, aby mogły się uczyć. Planujemy współpracę z fundacją Rise Africa i wspólne lekcje online z uczniami z tego afrykańskiego kraju. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli i cieszymy się, że wspólnie możemy zrobić coś dobrego.