Witaj w SP1Cięcina:)

Wspólna lekcja ze szkołą w Ugandzie

21.05.2025

Wspólna lekcja ze szkołą w Ugandzie

W dniu 16 maja klasa 4a wraz z Pania Iwoną Suchanek spotkali sie na zajeciach online ze szkołą z Ugandy, z okolic Mt Rwenzori. 

Nasi uczniowie mieli wyjątkową okazję poznać życie codzienne i szkolne dzieci z Ugandy. Podczas lekcji odkrywali, jak wygląda ich dzień, z jakimi wyzwaniami się mierzą i co ich cieszy. To była cenna lekcja empatii, otwartości i spojrzenia na świat z innej perspektywy!

powrót do listy »

© Szkoła Podstawowa nr 1 w Cięcinie 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.